איך לבחור קבלן שלד?

אתם יודעים מה 99% מהישראלים היו רוצים לקבל? לא זה לא חופשה מפנקת בתאילנד וגם לא להיכנס לאחד הגדול, מה שכל ישראלי היה רוצה זה לגור בבית קרקע.

החלום על בית קרקע משותף לכל כך הרבה ישראלים ואולי הדבר נובע בגלל בורות אך אי אפשר להתווכח עם חלומות.

אך אתם צריכים לדעת כי בנייה של בית קרקע היא ממש לא משחק ילדים והיא מחייבת המון אבל המון מאמץ והשקעה.

אחד הדברים החשובים בעת בנייה של בית קרקע זה הבנייה של השלד כאשר לשלד יש השפעה אדירה על הבית.

על כן השאלה איך לבחור קבלן שלד? היא כל כך חשובה ויש המון ישראלים שמתלבטים בה.

אין ספק כי אם אתם רוצים לבנות בית כדאי לכם מאוד לבחור את קבלן השלד הטוב ביותר וזה אומר כי כדאי לכם לבחון לעומק את רמתו המקצועית של הקבלן ולוודא כי הוא יודע על מה הוא מדבר.

ירום אור קבלן עבודות שלד

האם עדיף לקחת קבלן מפתח או מפקח בניה?

אחת השאלות החשובות ביותר פרט לשאלה איך לבחור קבלן שלד? היא האם כדאי לנו לבחור קבלן מפתח או מפקח בניה אשר ייפקח על הבניה שלנו.

אם כן אתם צריכים להבין כי קבלן מפתח יהיה לרוב יקר יותר בחמש עשרה עד עשרים אחוז מאשר מפקח בניה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

אך ואת זאת חשוב מאוד גם לזכור קבלן מפתח חוסך לנו בלגן אטומי וזהו משהו שאי אפשר להתכחש אליו.

עליכם גם להבין כי קבלן בניין מפתח מוריד מכם את העומס של התעסקות עם הבניה שזוהי עבודה לכל דבר ועל כן יש לשקול האם לא שווה לשלם קצת יותר אך להיות הרבה יותר רגועים בנוגע לבניית הבית.

האם יותר זול לקנות דירה מוכנה או לבנות דירה מאפס?

כאשר אנחנו מדברים על בניית בית מאפס אנחנו חייבים לשאול האם לא יותר זול בסופו של יום לקנות דירה מוכנה ולא להשקיע את כל הכסף בבניית הבית?

אם כן אתם צריכים לדעת כי המומחים מסכימים על כך כי בניית בית היא בסופו של דבר הרבה יותר זולה מאשר קניית דירה מוכנה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

עליכם להבין כי בסופו של יום כאשר אתם קונים דירה מוכנה יש הרבה מאוד גורמים אשר גוזרים עליכם קופון ואילו כאשר אתם בונים בית מאפס אין את הגורמים הללו וזה מסביר את ההבדל בין קניית בית מוכן ובין קניית בית מאפס.

ראו גם: קבלן לבנייה פרטית >>

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!