לבנות לבד או עם קבלן מפתח?

כל מי שבונה צמודי קרקע יודע כי מדובר באחת המשימות המורכבות והקשות ביותר שיש וכי פעמים רבות מה שנראה קל בהתחלה מתגלה כמשימה בעלת קושי עצום.

אין ספק כי יש הרבה מאוד דברים אשר משפיעים על בניית הבית ויש להם השפעה אדירה על השאלה איך הבנייה תתקדם ואיך היא תסתיים בסופו של יום.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אחת השאלות המרכזיות ביותר בהקשר של בניית בית היא האם לבנות לבד או עם קבלן מפתח? אם כן אתם צריכים להבין כי כיום בנייה עם קבלן מפתח תהיה לרוב יקרה יותר מאשר בנייה עם מפקח בנייה. ראו גם: קבלן שלד.

אך לרוב הבנייה הזאת תהיה הרבה יותר איכותית ותוריד מכם עומס אדיר וזאת עקב העובדה כי יש דמות אחת אשר אחראית על הבנייה והיא אשר דואגת לכל הדברים ומבטיחה כי בעלי המקצוע הטובים ביותר יעבדו עמכם.

קבלן שלד

איך לשלם לקבלן על העבודה שלו?

כאשר אנחנו מדברים על יחסים עם קבלן יש דברים רבים שאנו צריכים לקחת בחשבון כמו משך זמן העבודה, המקצועיות של הקבלן, הפניות שלו לעבודה ועוד.

אך עליכם להבין כי הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון זה העלות של הקבלן. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לא לשלם לקבלן הכל מראש אלא לקבוע אבני דרך שעל פיהם תשלמו לקבלן.

לא רק זאת אלא שאנחנו ממליצים לכם להציע לקבלן תמריצים אם הוא יסיים את העבודה יותר מהר ואם הוא יעשה את העבודה באיכות גבוהה וכך תבטיחו כי הבנייה תתבצע בצורה הטובה ביותר וללא כשלים או בעיות.

מדוע בחירת הקבלן היא לא הדבר החשוב שיש לעשות בעת בניית בית?

אך עליכם להבין כי השאלה האם לבנות לבד או עם קבלן מפתח? היא לא השאלה היחידה שאנו צריכים לשאול אלא אנחנו צריכים גם לשאול את עצמנו איך נבטיח כי הבנייה תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

עליכם להבין כי הקבלן לא עובד בחלל ריק והוא תלוי במידה עצומה בתכנית שעל פיה הוא עובד. גם הקבלן הטוב ביותר לא יצליח לבצע עבודה איכותית אם הקבלן שלו הוא לא איכותי ולא ברמה גבוהה.

על כן אנחנו מציעים לכם לא רק לבחור את הקבלן הטוב ביותר אלא גם להבטיח כי תכנית הבניה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש וכך תבטיחו כי בניית הבית שלכם תתבצע בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

ראו: קבלן שיפוצים ואחזקת מבנים >>

יש לכם שאלות? צרו קשר עם המומחים שלנו >>

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!