מה התקנון לתמ”א 38 בתל אביב?

אין ספק כי המושג בועה תל אביבית לא הומצא סתם כך ויש לו רגליים במציאות הישראלית.

יש לציין כי תל אביב היא עיר שונה מכל עיר אחרת במדינה ויש שיגידו בעולם והיא מזכירה לרבים את ניו יורק או את לונדון רק בזעיר אנפין.

אך עלינו לזכור כי על אף ההבדלים הרבים בין תל אביב לערים אחרות במדינה החוקים של מדינת ישראל עדיין חלים על העיר וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

על כן ברור מדוע השאלה מה התקנון לתמ”א 38 תל אביב? היא כה חשובה. אתם צריכים לדעת כי בתל אביב אפשר לבצע גם כן פרויקטים של תמא 38 ממש כמו בערים אחרות במדינה וזהו משהו שיש לחשוב עליו.

עליכם לדעת כי עיריית תל אביב הוציאה תקנון לפיה יזמים של תמ”א 38 מוגבלים בחלק מן הרובעים בזכויות הבניה שלהם וזהו תקנון ייחודי לעיריית תל אביב.

תמ"א 38

מדוע היחסים בין הקבלן ליזם הם כה חשובים בכשמדברים על תמ”א 38 בתל אביב?

אם אתם דיירים הרוצים להוציא לפועל תכנית של תמ”א 38 אתם לא צריכים לשאול רק מה התקנון לתמ”א 38 בתל אביב? אלא אתם צריכים גם להבין כי יש לעבור דרך לא פשוטה בכדי להוציא את הפרויקט לפועל. מומלץ להיוועץ עם עורך דין פינוי בינוי מוסמך.

עליכם לקחת בחשבון כי יש הרבה מאוד דברים שבהם תלוי הפרויקט אך נראה כי אחד החשובים שבהם הוא היחסים בין היזם ובין הקבלן.

בכדי להבטיח כי הפרויקט יזכה להצלחה אתם חייבים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איך ייבנה הפרויקט והאם הקבלן והיזם משדרים על אותו גל או שמא יש בעיות ביניהם.

מדוע כל כך משתלם לבנות תמ”א 38 בתל אביב?

לאחר שדיברנו על אספקטים שונים של תמ”א 38 בתל אביב אנחנו חייבים להבין למה הפרויקטים הללו כל כך נפוצים בעיר הזאת? אם כן אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בתל אביב יש הרבה מאוד בניינים ישנים וזאת עקב העובדה כי העיר הזאת כבר בת יותר ממאה.

לא רק זאת אלא שאנחנו צריכים לזכור כי בתל אביב מחירי הנדל”ן הם הגבוהים ביותר שיש בארץ וזה אומר כי לקבלנים משתלם מאוד להוציא לפועל פרויקטים של תמ”א 38 בתל אביב.

עליכם לזכור כי הקבלנים והיזמים מרוויחים מן הדירות שהם בונים ועל כן יש משמעות אדירה לשאלה מה העלות של הדירה ובכמה כסף הם יוכלו למכור אותה ובתל אביב אפשר לקבל את הסכומים הגדולים ביותר.

ראו: קבלן שיפוצים ואחזקת מבנים | קבלן שיפוצים במרכז

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!